O mnie

Jak to jest?

Wszystko zaczęło się dość przypadkowo od własnoręcznie wykonywanej biżuterii z filcu, która zainspirowała mnie do otworzenia własnej działalności gospodarczej w 2010 roku.  

Po kilku latach „kręcenia kulek” z filcu, zainspirowana tym razem macierzyństwem i potrzebą chwili postanowiłam zmienić kierunek firmy i zacząć szyć. Szycie interesowało mnie od dawna, potrzebowałam jedynie impulsu żeby spróbować swoich sił w tej dziedzinie „sztuki”…

I tak oto rękodzieło i krawiectwo połączyło się w jedną firmę o nazwie "Bonito Art". "Bonito"- to po galicyjsku "piękny" i mam nadzieję, że takie są moje wyroby :)

W swoją pracę wkładam całe swoje serce, tak aby moje wyroby były solidnie i estetycznie wykonane, lecz proszę pamiętać, że są to rzeczy wykonywane ręcznie i mogą zdarzyć się małe niedociągnięcia czy różnice. Materiały, z których szyję są bardzo dobrej jakości i przyjazne dla dzieci.

To wszystko właśnie sprawia, iż są to rzeczy jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, a małe kolekcje sprawiają, że każdy z Was może poczuć się wyjątkowo.

Wszystkie projekty i rzeczy staram się wykonywać sama. Dlatego też proszę o uszanowanie mojej pracy i nie kopiowanie moich zdjęć czy wzorów. Jeśli macie jakieś pytania, czy chcecie abym uszyła coś specjalnie dla Was, skontaktujcie się ze mną.

                                                                                 Zapraszam więc wszystkich na zakupy :)    

                                                                                                    Marta (BonitoArt) 

P.S

Jeśli będziecie tacy mili to proszę podzielcie się swoimi wrażeniami, jestem bardzo ciekawa Waszych doznań jak również uwag i rad :)     

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl